Współpracujemy z ...

Regio Box - pyszny catering śniadaniowy dla apartamentów

Regio Box to lokalna, rodzinna firma cateringowa.

Założyliśmy ją z myślą o Turystach, tak licznie odwiedzających nasze wspaniałe Karkonosze. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i punktualnym dostarczaniu wysokiej jakości śniadań bezpośrednio do apartamentów zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Kowar i okolic.

Robimy to z ogromną pasją dbając o jakość i elegancję oferowanych posiłków. Wszystko po to, by każdego dnia zapewnić naszym Gościom najważniejszy posiłek dnia w sposób wyjątkowy, smaczny, wygodny i bezpieczny.
 

www.regiobox.com.pl

 

Bistro na Jagody - 10 % zniżki dla naszych Gości

 
 
Bistro Na Jagody to restauracja w Karpaczu, w której warto rozpocząć dzień od pożywnego śniadania.
W Bistro króluje smak niepowtarzalnych dań, w których znajdziecie składniki pochodzące z naszego regionu, a przede wszystkim z lasu.  
 
Niewielkich rozmiarów kawiarenka Jagodowy Zakątek kusi wyjątkowym smakiem domowych ciast, gofrów oraz finezyjnie udekorowanymi deserami.
Największym atutem Jagodowego Zakątka jest aromatyczna kawa, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowo-warzywne i lody z rodzinnej manufaktury.
 
 

 

 

Biuro turystyczne Zielona Dolina - 10 % zniżki dla naszych gości

 

 

W Biurze Turystycznym Zielona Dolina przygotowano szeroką ofertę podróżniczą.

Biuro proponuje wycieczki jednodniowe z Karpacza do najbardziej atrakcyjnych miejsc po polskiej, niemieckiej i czeskiej stronie granicy.

Biuro zaprasza na wycieczki objazdowe oraz zabawy ekstremalne dla grup, obozy studenckie, dla młodzieży i małych dzieci. Proponuje wynajem minibusów i autokarów.

www.btzielonadolina.pl

Biuro Nieruchomości Muraszko - specjalista na rynku nieruchomości

Muraszko Biuro Nieruchomości -

Młody, dynamiczny zespół pod kierownictwem właścicielki Janiny Muraszko, pośrednika mającego ponad 20-to letnie doświadczenie zawodowe, potwierdzone nadaną licencją zawodową nr 5877, potrafi sprostać najbardziej skomplikowanym transakcjom.

Profesjonalizm i doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z bankami w kredytowaniu zakupu nieruchomości pomoże zrealizować Państwa plany.

Zapraszając do współpracy gwarantujemy bezpieczeństwo, rzetelność, indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę dzięki współpracy z ubezpieczycielami, rzeczoznawcami, notariuszami, architektami oraz firmami budowlanymi.